SATYRYKON 2022: kwalifikacja do II etapu konkursu

Lista prac zakwalifikowanych do II etapu Międzynarodowej Wystawy SATYRYKON – Legnica 2022:

Paweł Stańczyk (Polska) „Matematyka”

Grigori Katz (Izrael) „Meeting”

Marco De Angelis (Włochy) „Back to school”, „Black board”, „Trees”, „Vitruvian”

Engin Seluck (Turcja) „The confessional”

Adam Dzienis (Polska) „Pocałuj mnie”

Wojciech Zatorski (Polska) „Są granice!”

Aleksandra Zatorska (Polska) „W drodze do szkoły” „Jaś/Jan”

Liviu Stanila (Rumunia) „Diploma claw machine…”

Izabela Kowalska-Wieczorek (Polska) „Wagary”

Ivailo Tsvetkov (Bułgaria) „Boris Johnson”

Magdalena Wosik      (Polska) „Fake mask”

Jakub Kamiński (Polska) „*****   ***”

Bilig Ba (Chiny) „Money”

Mateusz Oleszczak (Polska) „Mężczyzna w meloniku”, „S.Dali z wąsami a la brwi F.Kahlo”

Aleksandra Matyga (Polska) „Kocur”

Sergei Drozdov (Rosja) „Dinosaur”

Saman Torabi (Iran) „The Dangerous Icebergs”, “The memories”

Stefaan Provijn (Belgia) „Breath taking”

Victor Bogorad (Rosja) „Bez tytułu 1”, „Bez tytułu 2” , „Bez tytułu 3”

Liu Qiang (Chiny) „xxx” (praca z działu Żart i Satyra)

Hasheminezhad Yalda (Iran) „2 free”

Igor Smirnov (Rosja) “Cart” , “Ship”, “Vespers”

Darko Drljevic (Czarnogóra) “Leonardo’s knife”

Jarek Bujny (Polska) „Home skull”

Soltan Soltanli (Azerbejdżan) „Joke&satire 3”

Seyran Caferli (Azerbejdżan) „School 1”

Agim Sulaj (Włochy) „School 1”, „School 2”

Borislav Stankovic (Serbia) „Trusty followers”

Klaus Pitter (Austria) „Love”

Cam Omer (Turcja) “Polonya1”

Mikhail Zlatkovski (Rosja) „Crusifiction”, „Bell”

Nika Jaworowska (Polska) “Bez tytułu”

Luc Descheemaeker (Belgia) „Uzależnienie”

Martyna Wójcik-Śmierska (Polska) „Welcome to Poland”

Elena Ospina (Kolumbia) „Wine in the stars”, „Harp”

Kfir Weizman (Izrael) „School library”

Hanna Pyrzyńska (Polska) „Święty”

Charles Zaylor (USA) „The B rd”

Brady  Izquierdo Rodriguez (Kuba) „Education the best weapon”, „The truth”

Javad Alizadeh (Iran) „Cheting in exams”, „Light weighs”

Muammer Olcay (Turcja) „Taliban”

Valery Momot (Ukraina) “xxx ”, “xxx”

Sławomir Makal (Polska) „Tracę zasięg”

Zbigniew Biegaj (Polska) „Protest”

Sergey Sichenko (Izrael) „Van Gogh. The fate of the artist”

Arben Meksi (Albania) „Measurement of time”

Vitaly Bondar (Białoruś) „Obedience education”

JongShan Li (Chiny) „No title 326”

Anon Anindito (Indonezja) „Still Attending School”

Oleksy Kustovsky (Ukraina) „Stump”, Ice cream”

Klaudia Sikora (Polska) „Chłopiec z tatuażem”

Mohammad Amin Aghaei (Iran) „Crucified”

Raul Fernando Zuleta (Kolumbia) “Zuleta 3”

Maja Bartnicka (Polska) „Marionetka”, „Oświecenie”

Adam Wąsik (Polska) „Sklep samoobsługowy – Mięsny”

Julia Bardziejewska (Polska) „Graduation”

Sajad Rafeei (Iran) „A ship with two captains”, „In the bedroom”, „Freedom in her eyes”

Hui Xiaoyong (Chiny) „Book”, „Cage”

Tao Li (Chiny) „Untitled”

Santiago Neltair (Brazylia) “Anatomy class”

SALİH   KÜTÜKÇÜ (Turcja) „Joke&Satire”

Bartosz Styrna (Polska) „Polexit?”

Andrzej Berkowicz (Polska) „Dość”

Eugene Grigoriev (Ukraina) „News”, „Shadow”

Adam Kurłowicz (Polska) „Playboy of Poland”

Iwona Tomas (Polska) „Pod tablicą”

Janek Janowski (Polska) „Home-work (praca dom-owa)”, „Granica przyzwoitości”

Agus Harsanta (Indonezja) „School anywhere”

Aleksandra Kortas (Polska) „Klasy”

Grzegorz Grela (Polska) „Lasy państwowe ujawniają”

Mahdiyeh Kalantary (Iran) „Joke 3”

Constantin Sunnerberg (Belgia) “Target”

Hernandez Guerrero  Aristides Esteban (Kuba) “xxx”

Szymon Klepuszewski (Polska) „Ice cream”

Kamila Stańczyk (Polska) „Nie trać głowy”, „Okno na świat”

Natalia Michalska (Polska) „Demon”

Jacek Lanckoroński (Polska) „xxx”

Maciej Braumberger (Polska) „Co tam w szkole?”

Justyna Markiewicz (Polska) „Lektury”

Weronika Jaźwińska (Polska) „Sigmund Freud”

Zofia Pilich (Polska) „Merry Christmas 2021”

Ewelina Kowalczyk (Polska) „Utemperowani”

Magda Czajka (Polska) „Szkoła”

Łukasz Zwolan (Polska) „Bez tytułu”, „Już czas”, „Schyłek”

Maryia Vasiliuk (Polska) „Bez tytułu”

Huseyin Cakmak (Cypr) „Recycling awarness”

Marcin Grabia (Polska) „Positive – negative”

Bahram Arjmandnia (Iran) „School and lessons in physics and mathematics”, “Womens power”

Monika Sanczy (Polska) „1920/2021”

Javad Takjoo (Iran) „Hungry student”, “Mass surveillance”

Agnieszka Dajczak (Polska) „Bike vs car”

Anita Klepczarek (Polska) „Bączek”

Emil Idzikowski (Polska) „Kula”

Ehsan Ganji (Iran) „School 1”

Franek Wolski (Polska) „Fejsbóg”

Coşkun Göle (Turcja), „Okul Fare”

Silvano Mello (Brazylia), „On the way to school”, „Preferred subject”, „Criminal smile”

Michał Stachacz (Polska), „Niedostateczny”, „Plecak”, „Rząd”

Norbert Sarnecki (Polska), „Porwanie Europy”

Dominik Orszak (Polska), „Uwaga/Note”

Aleksandr Zudin (Polska), „Control work”

Piotr Zatorski (Polska), „Na granicy”

Grzegorz Sobczak (Polska), „Susza”

Alexandr Bartfeld (Izrael), „Mourning”, „Window 3”

Önder Önerbay (Turcja), „xxx” „xxx 1”

Bambang Sulistyo (Indonezja), „Female Taliban Student”

Katarzyna Main (Polska), „Keep a safe distance”

Shahrokh Heidari (Francja), „Monk window”

Przemysław Dunaj (Polska), „Ten rysunek jest o tym…”

Marzieh Khanizadeh Abyaneh (Iran), „Death Musician”, „Women’s Power”

Felipe Galindo Feggo (USA). „Soccer King”, „Smart Nut”

Beata Filipowicz (Polska), „Weszłam do domu”

Taravat Niki Noshari (Wielka Brytania)’ „Worship”

Katarzyna Nachman (Polska), „Owce”, „Polki”

Galym Boranbayev (Kazachstan), „no”

Paweł Kuczyński (Polska), „Edukacja”, „Religion vs science” „Insomnia”, „Justice”

Yurii Levshyn (Polska), „Cenzura”

Julia Kużdowicz (Polska), „bez tytułu”

Grzegorz Myćka (Polska), „Wieszcz”, „S.O.S.”, „Finally”, „bez tytułu”

Aleksandra Kuśmider (Polska), „Szkoła”, „Stop CuttingTrees”

Mahnaz Yazdani (Iran), „ Hope for education”, „ Online love”

Witold Mysyrowicz (Polska),”Formatowanie”

Marek Tofil (Polska), „Szkoła z Klawiszami”, „Liceum Żeńsko- Męskie”

Grzegorz Stańczyk (Polska), „Świadek”, „Uczeń/Marzyciel”, „Indywidualista”

Małgorzata Lazarek (Polska), :Sweet Home”, „Siostra”

Mohammad Ali Khalaji (Iran), „xxx”

Houmayoun Mahmoudi (Anglia), „War and school”, „Baby shark” „The woman”

Mirosław Gryń  (Polska), „Lekcja historii”, „Bez odpowiedzi”, „Lekcja religii”

Mahdi Vaghari (Iran), „Conflict”

Lex Drewinski (Niemcy), „School Bell”, „Szkoła”, „In the name of law”

Morteza Dehkameh (Iran), „In the way to school”

Negin Naghiyeh  (Iran), „School and the Taliban”

Monika Sroga (Polska)’ „Linia życia”

Bartłomiej Belniak (Polska), „ Łukaszenka”

Maciej Weppo (Polska), „Wyjście awaryjne”

Zuzanna Kamińska (Polska), „Trumna”, „Rozmowa z Bogiem”, „Ptaszki”

Arutchyan Ruben (Armenia), „0004”

Mehdi Azizi (Iran), „Wife”

Sergey Cherepanov (Rosja), „Winter coffee”

Fuentes Hierrezuelo Carlos David (Kuba), „Joke2”, ”Joke3”

Jugoslav Vlahovic (Serbia), „Books”, „Freedom”

Hamid Ghalijari (Iran), „School”, „The envionmrnt”, „Covid 19”

Joanna Gębal (Polska), „Lekcja”, „Optymizm”, „Optymizm2”

Balkur Jairam Udupa (Indie) „xxx”

Jaksa Vlahovic (Serbia) „Viev”

Justyna Michalczak (Polska) “Osobliwość”

Klaudia Skrobek (Polska) “Ławka”

Luiza Orzechowska (Polska) “Gra pozorów”, “Co łaska”

Mariola Stachnik-Latała (Polska) „Kwarantanna”, „Biust”

Sandra Urbanek (Polska) „Po szczeblach do wiedzy”

Majid  Janbozorgi (Iran) „xxx”

Oleg Dergachov (Francja) „Szkoła 2”, „Żart i satyra 1”, „Żart i satyra 2”, „Żart i satyra 3”

Piotr Opałka (Polska) „ABC”

Piotr Depta-Kleśta (Polska) „Historia i teraźniejszość”, „Zarejestrowana”

Lubomir Lichy (Czechy) „The tourist”, „The law”

Mohammad    Raei (Iran) “Classroom”, “Cow”, “Book dice”, “Tree”

Jerzy Głuszek (Polska) „Oswajanie z przeznaczeniem”

Špiro Radulović (Serbia) „Home”, „Race against the time”

Waltraud Gartner (Austria) “News from Egypt”

Walter Toscano (Peru) “Free”, “Punkdemia”

Maxim Smagin (Rosja) “Distance”

Tony Tasco (Belgia) “xxx 1”, “xxx 2”, “xxx 3”

Ricardo Freitas (Brazylia) “Maze”

Nahid Zamani (Iran) „Girls education rights”, „A refugee remain a Refugee forever”

Katarzyna Bogucka (Polska) „Cyrk”, „Spełnienie macierzyńskie”, „Kolejny poziom”

Eder Santos (Brazylia), xxx

 

 

 

Warunkiem udziału w II etapie konkursu jest przesłanie przez Autora gotowych prac do ekspozycji (bez obramowania) w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2022 r. (liczy się data wpłynięcia prac do organizatora) na adres:

Międzynarodowa Wystawa SATYRYKON – Legnica 2022

Chojnowska 2

Akademia Rycerska

59-220 Legnica