Pożar? Burdel? – jedno pytanie

Satyrykon: Z punktu widzenia Burdeltrupy to już zapewne głęboka przeszłość, z naszego – jesteście świeżo po premierze „Herosów transformacji  3”. Czy zatem te wątki będą jakoś dodatkowo „transformowane” dla legnickiej publiczności, czy też zakładając, że „Warszawa to Polska w pigułce”, będziecie  nam – z właściwym sobie humorem – po prostu opowiadać o Polsce?

Pożar w Burdelu: Herosi Transformacji to spektakl o stałej fabule, tworzący przy tym spójną historię, która cały czas się rozwija. W scenariuszu zawarte są wątki aktualne dla obecnej sytuacji w Polsce. Dlatego jesteśmy pewni, że legnicka publiczność nie będzie zawiedziona i odnajdzie w spektaklu lokalną rzeczywistość. Ale nie zapominajmy,  że PwB to „niezły Burdel”, więc nie wiadomo, co się może zdarzyć podczas spektaklu.

No właśnie! A więc po prostu trzeba tam być. Jak można było przeczytać w zeszłym tygodniu w Polityce, Odcinek 30. „Pożaru w Burdelu” należy do najlepszych w dorobku trupy Walczaka i Łubieńskiego.

Sobota, 18 czerwca, godzina 19.30, Teatr Modrzejewskiej. Bilety – 95 zł przedsprzedaż, 120 – w dniu koncertu, w kasie LCK i w Galerii Satyrykon, Rynek 36

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kultura/teatr/1663530,1,recenzja-spektaklu-pozar-w-burdelu-herosi-transformacji

Skip to content