Satyrykon 2016 – indeks wystawy

Vladimir ABROYAN (AM) „Błąd“
Juli Sanchis AGUADO (E) „Lekcja anatomii”
Yauhenniya AHAFONAVA (BY) „Złoto“
Valeri ALEXANDROV (BG) XXX
Ahmad ALI (IR) „Kompresja“, „Drut kolczasty”
Sherif ARAFA (UAE) „Uchodźcy“
Aristides Hernández ARES (CU) XXX **, XXX *N, XXX
Paula BŁASZCZYK-OWCZAREK (PL) XXX 1 i 2 *N
Mihai BOACĂ (RO) „Na antenie”, XXX
Marcin BONDAROWICZ (PL) „Blog terrorysty”
Doru BOSIOK (SRB) „Wojownik“
Bernard BOUTON (F) „Sygnalizator świetlny”
Tomasz BRODA (PL) „Hejt“
Sergio CAVALLERIN (I) „Wyścig z czasem” *N
Constantin CIOSU (RO) „Budzik“
Jacek ĆWIKŁA (PL) XXX
Jerzy CZAPIEWSKI (PL) „Zrost“
Evžen DAVID (CZ) „Pieniądze“
Dariusz DĄBROWSKI (PL) „Optymista“
Paweł DELEKTA (PL) „Dzika sztuka”
Piotr DEPTA (PL) „FIFA“ *N
Oleg DERGACHOV (CDN) XXX *N
Luc DESCHEEMAEKER (B) XXX
Lex DREWIŃSKI (PL/D) „Życie kłamstwo” **, XXX N, „Pinokio”, „Białe Boże Narodzenie?”
Darko DRLJEVIĆ (MNE) „Triumf”, „Biedny i bogaty”
Alexandr DUBOVSKY (UA) „Naznaczeni przez los”
Przemysław DUNAJ (PL) „Przytul swoją nadwagę” *N, „Przytul swoje uprzedzenia” *N, „Przytul swojego pecha” *N
Boris ERENBURG „Ochroniarze i psy”
Rainer EHRT (D) „Nowa Apocalypssis”
Makhmudjon ESHONKULOV (UZ) „WiFi” *N
Lech FRĄCKOWIAK (PL) „Inicjacja”
Stanisław GAJEWSKI (PL) „Pokój?“ *N, „Wschód – Zachód“
Alessandro GATTO (I) XXX **, XXX *N
Gerhard GEPP (A) „Zamknięte” **, „Marionetka”, „Orientacja”, „Pomoc”
Marek GŁOWACKI (PL) „Fobia społeczna“
Jerzy GŁUSZEK (PL) „Żołnierz” **, „Pośród ptaków”, „Wodne złudzenia”
Karolina GMITEREK (PL) „Polska”
Claudio Antonio GOMEZ (BR) XXX, XXX
Oleg GOUTSOL (BY) „Dom spokojnej starości“
Dariusz GÓRSKI (USA) „Adam & Ewa”
Leonard GRABOWSKI (PL) „Eko-system”
Janusz GRYSIEWICZ (PL) „Kto następny?”
Mirosław GRYŃ (PL) „Optymista”, „Narcyz”, „Faworyt”
Musa GUMUS (TR) „Żołnierze”
Hule HANUŠIĆ (A) „Migranci ekonomiczni”
Hamid HARASI (IR) „Kobieta i mężczyzna”
Arkadzi HURSKI (BY) VIP
Mihai IGNAT (R) XXX **, XXX *N, XXX, XXX
Ewa JANUS (PL) „Znak I“ *N
Marta JAVORSKÁ (PL) „Pojazd zła”
Justyna JĘDRYSEK (PL) XXX
Agata JUSZCZAK (PL) „Klątwa” *N
Piotr KAMIENIARZ (PL) „Kwintesencja zła“ *N
Grigori KATZ (IL) „Opcja” *N, „Wszystko na opak“
Ilya KATZ (IL) „Dorastanie” *N, „Wolność słowa” **, „Skorumpowana sprawiedliwość“, „Miłość jest suką“
Konstantin KAZANCHEV (UA) XXX
Vladimir KAZANEVSKY (UA) XXX
Vladimir KAZANEVSKY (UA) XXX
Robert KEMPISTY (PL) XXX
Knut KERSSE (B) XXX
Azam KHODAMI (IR) „Komu bije dzwon” *N
Łukasz KLIŚ (PL) „Rec.ydywa zła” **, „Hejtler” **, „Potwory pełną gębą“
Vitali KONONENKO (RUS) XXX *N, XXX
Břetislav KOVAŘIK (CZ) XXX *N, XXX
Izabela KOWALSKA-WIECZOREK (PL) „Życie rodzinne” **
Vaso KRČMAR (SRB) „Uśmiech”
Maciej KRZYWICKI (PL) „Sny o potędze”
Adam KURŁOWICZ (PL) „Identyfikacja” *N
Valeriu KURTU (D) XXX
Bartłomiej KUŹNICKI (PL) „Łzy”
Dušan LUDWIG (SRB) XXX
Dariusz ŁABĘDZKI (PL) „Zagadka” (znajdź 10 różnic…)
Małgorzata LAZAREK (PL) „Koniki”, „Drabina do nieba”, „Balon”
Stefan LECHWAR (PL) „Czuję się świetnie” *N
Lubomir LICHY (CZ) „Niewidomy i pies”, „Laleczka”
Juan Camilo LOPERA ARROYAVE (CO) „Adolf Hitler“ *N
Dalcio MACHADO (BR) „Dobro? Zło?”
Houmayoun MAHMOUDI (GB) XXX **
Barbara MAJKOWSKA (PL) „Zagrożenie biologiczne 2”
Józef Grzegorz MICHAŁEK (PL) „Bestia”
Aleksandra MIĘTUS (PL) „Rozwój (?)” *N
Roger MOFREY (F) XXX
Valery MOMOT (UA) XXX *N, XXX *N
Stephen MUMBERSON (GB) „Zło Londynu”
Grzegorz MYĆKA (PL) XXX**, „Cyrk”
Witold MYSYROWICZ (PL) „Labirynt zła” *N, XXX *N
Negin NAGHIYEH (IR) XXX
Mateusz OLECH (PL) „Uwaga!”
Mateusz OLESZCZAK (PL) „Sztuka popularna”
Leszek OŁDAK (PL) „Własne dno”
Elena OSPINA (CO) „Na zdrowie” *N, „Król religii”
Lothar OTTO (D) XXX, XXX
Damian PACHA (PL) „Latawiec”
Bobo PERNECKỲ (SK) XXX, XXX, XXX
Andrea PECCHIA (I) „Jesteś tu” **, „Taniec rzeczywistości” *N, „Dobro i zło”
Bogdan PETRY & Horia CRISAN (RO) XXX *N
Piotr PIETRZAK (PL) „Little boy”
Zbigniew PISZCZAKO (PL) XXX
Sajad RAFEEI (IR) „Historyczny wypadek”
Ramin REZAEI (IR) XXX *N
Radosław RUCIŃSKI (PL) „Myśliciel”
Gabriel RUSU (RO) „Pinokio”, „Kultura“
Anatoly SAFONOW (RUS) „Dotknięty”
Norbert SARNECKI (PL) „Tao“ *N
Sergei SEMENDYAEV (UA) XXX
Erhun SENGUL (TR) „Czarnoksięstwo“
Sergey SICHENKO (IL) „Nos” *N, „Deszcz“
Wei Tie SHENG (CHN) XXX, XXX, XXX
Max SKORWIDER (PL) „Przed / Po“ *N, „Mam sen“ *N, „Chcę ciebie”
Jiři SLIVA (CZ) „Go Johny, go!“ *N
Predrag SRBLJANIN (SRB) XXX
Patryk SROCZYŃSKI (PL) „666”
Karolina SROKA (PL) „Oczy dookoła głowy” *N
Borislav STANKOVIC (SRB) „Relief” *N
Vladimir STANKOVSKI (SRB) „Rower dla prawdziwych pań”
Grzegorz STAŃCZYK (PL) „Chmura zła” *N
Paweł STAŃCZYK (PL) „Natura Humana”
Constantin SUNNERBERG (B) „Motorniczy metra”
Jan SURMA (PL) „Exodus“
Mariusz STAWARSKI (PL) XXX *N, XXX * N
Juha TAMMENPÄÄ (FIN) „Nie z tego świata” *N
Michał TATARKIEWICZ (PL) „Gra skończona“, „Solidarność”
Cristian TOPAN (RO) XXX
Saman TORABI (IR) XXX *N, „Nóż w pustyni”
Akbar TORABPOUR (IR) XXX
Maciej TRZEPAŁKA (PL) „Nożyce do obłoków”
Blagovesta TSVETKOVA (BG) XXX **
Ahmad Rafee VARDANJANI (IR) XXX *N
Forzane VAZIRITABAR (IR) XXX
Jugoslav VLAHOVIĆ (SRB) XXX
Marcin WAWRZASZEK (PL) „Imigranci”
Tomasz WIATER (PL) „Pinokio” *N
Maciej WIERZBICKI (PL) „Gość w domu”
Jolanta WIĘCŁAW (PL) XXX
Żaneta WOJTALA (PL) „70+”, „Jajko niespodzianka”
Magdalena WOSIK (PL) „Czyste zło” *N, „Ulubiony fotel” *N
Karolina WUCKE (PL) „Historia ludzkości” *N, „Kot w butach” *N
Hou XIAOQIANG (CHN) XXX *N, XXX
Jasiek ZBORUCKI (PL) XXX *N, XXX *N
Krzysztof ZIELIŃSKI (PL) „Pomnik wdzięczności (tym wszystkim, którzy coś obiecali)” *N
Leszek ŻEBROWSKI (PL) „Polonicus Lupus” **, „Zło – Putin” *N

** nagroda
*N nominacja