SZKIC MA MOC – znamy już wyniki konkursu!

Protokół

JURY „SZKIC MA MOC”

w dniu 27 lutego 2021 r.

Jury w składzie:

Tomasz BRODA – przewodniczący
Przemysław DUNAJ
Anita WINCENCJUSZ – PATYNA

po obejrzeniu 200 szkicowników postanowiło zakwalifikować do wystawy pokonkursowej 28 wybranych szkicowników oraz przyznać następujące nagrody regulaminowe:

 

I miejsce i nagroda pieniężna 3.000 zł:
Dobrosława RURAŃSKA za pracę „Ryje, mordki, paszcze

II miejsce i nagroda pieniężna 2.000 zł:
Anna PAŁOSZ za pracę „Na początku był chaos

III miejsce i nagroda pieniężna 1.000 zł:
Stanisław GAJEWSKI za pracę bez tytułu

dwa równorzędne wyróżnienia po 500 zł:

Zuza KAMIŃSKA za pracę „Kilka obrazków
Klementyna EPA za pracę „EPA’21

oraz naBroda specjalna w wysokości 500 zł:
Dawid LICHOCKI za pracę „Tamte dni

 

Na tym protokół zakończono.

 

Dobrosława Rurańska "Ryje, mordki, paszcze"

Dobrosława Rurańska „Ryje, mordki, paszcze”

Anna Pałosz "Na początku był chaos"

Anna Pałosz „Na początku był chaos”

Stanisław Gajewski

Stanisław Gajewski, bez tytułu

Zuza Kamińska "Kilka obrazków"

Zuza Kamińska „Kilka obrazków”

Klementyna Epa "EPA'21"

Klementyna Epa „EPA’21″

Dawid Lichocki "Tamte dni"

Dawid Lichocki „Tamte dni”

IMG_20210227_155013

Jury (od lewej): Przemek Dunaj, Anita Wincencjusz – Patyna i Tomek Broda

Lista szkicowników zakwalifikowanych do wystawy:

  1. Julia Błaszczyk „Żółty Szkicownik”
  2. Mirella Bukała „Rozdwojnik”
  3. Anna Chlebowska „Zielony szkicownik” *N
  4. Joanna Cisek „Szkicownik” *N
  5. Elżbieta Ćwik „Konstrukt/Destrukt” *N
  6. Ewa Dąbrowska „Ujście” *N
  7. Klementyna Epa „EPA’21” **
  8. Stanisław Gajewski, bez tytułu **
  9. Ewa Hoppe-Nowicka „Baltic-Reisebuch”
  10. Zuza Kamińska “Kilka obrazków” **
  11. Monika Kocielska “Jaszkicownik” *N
  12. Julia Korabiewska “Play with me” *N
  13. Martyna Kostrzycka “5’3 and tired. Szkicownik 2017-2019” *N
  14. Weronika Leciak „Szkicownik 25.04.2012” *N
  15. Maciej Lenda „2020”
  16. Dawid Lichocki „Tamte dni” **
  17. Artur Ligenza „Szkicownik 2020 – czarna owca”
  18. Adam Makowczenko „Grzyby i inne cuda” *N
  19. Alina Mielnik „CO₂”
  20. Mateusz Otręba „Szkicownik 03”
  21. Anna Pałosz „Na początku był chaos” **
  22. Maja Ratuszniak „10|19-10|20” *N
  23. Dobrosława Rurańska „Ryje, mordki, paszcze” **
  24. Paulina Skowron „Szkicownik handmade” *N
  25. Maja Starakiewicz „Szkicownik 2016”
  26. Maja Stasiukiewicz „Kilka chwil. Szkicownik” *N
  27. Antonia Sznejweis „Szkice z choroby”
  28. Maciej Trzepałka „Grająca szafa”

oznaczenia:

**  - prace nagrodzone
*N – prace nominowane do nagrody