Uwaga! Jubileusz!

Nie tylko „niebieski ptak” Filip słucha ich codziennie. Pewnie wielu z Państwa np. jadąc samochodem na ósmą do pracy nie wyobraża sobie początku dnia bez felietonu Tomasza Olbratowskiego. To On niezmiennie pozwala złapać dystans, poprawia nastrój, odpręża i wywołuje uśmiech u tysięcy znerwicowanych Polaków. Misja społeczna, jaką w ten sposób wykonuje, jest po prostu nie do przecenienia. Absolutnie porównywalna do odkrycia Ameryki. A zatem może to nie przypadek, że – jak wieść gminna niesie – to dziś właśnie mija dwadzieścia lat, od kiedy Tomasz Olbratowski niezłomnie trwa na posterunku. Jak to możliwe, że z taką lekkością wykonuje prawdziwie tytaniczną pracę?
Jesteśmy bardzo dumni, że zgodził się na udział w pracach Kapituły Szpil Satyrykonu i dziękujemy za jakże owocne tegoroczne obrady.

olbratowski_pasek_2_zm

Z okazji wspaniałego zawodowego jubileuszu życzymy wszystkiego najlepszego! Sobie życzymy, aby ten codzienny felietonowy rytuał trwał jak najdłużej. A „oficjalny” zawodowy życiorys Pana Tomasza czyta się z równą przyjemnością, jak słucha jego felietonów.

http://www.rmf.fm/ludzie/tomasz-olbratowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>