Lista prac zakwalifikowanych do wystawy.

MOHAMMOD HOSSEIN AKBARI (IR) – Królowie *N, Sędzia, Nieuczciwa sprawiedliwość

ASKIN ARANCIOGLU (TR) – XXX

DORU AXINTE  (RO) – Wspólne uczucie **, Super empatia

AHMET AYKANAT (TR) – Kameleon

BARTŁOMIEJ BIELNIAK (PL) – XXX

ANGEL BOLIGAN CORBO (MEX) – Przyjaźń i rywalizacja *N, Pojednanie

MARINA BONDARENKO (RUS) – Wilk i Czerwony Kapturek, Chłopiec i krzyż 

TOMASZ BRODA (PL) – Polski obóz **

SEYAN CAFERLI (AZ) – XXX  *N, XXX *N

WEIDONG CAI (CHN) – XXX

WILLY CATTEUW (B) – Tandem **, Ciekawski 

HENRYK CEBULA (PL) – XXX

EDIZ CELIK (TR) – Jaki rodzaj empatii?

RONALDO CUNHA DIAS (BR) – XXX *N

JÓZEF CHYŻY (PL) – Przepływ terapeutyczny *N 

MARCO DE ANGELIS (I) – Mosty **

KAJA DEPTA-KLEŚTA (PL) – Wesołych świąt

PIOTR DEPTA-KLEŚTA (PL) – Pokój *N, Gościnność, My chcemy wroga!

OLEG DERGACHOV (CA) – XXX *N, Biznesmen

VALERIY DOROSHENKO (UA) – Empatia*N

LEX DREWIŃSKI (PL/D) – XXX I *N

DARKO DRLJEVIĆ (MN) – Ślepiec *N

AGUS EKO SANTOSO (IN) – XXX

MACIEJ FRONCZAK (PL) – Empatia I  *N, Empatia II

KATARZYNA GAJEWSKA (PL) – Empatia

STANISŁAW GAJEWSKI (PL) – Aspiracje *N, Empatia społeczna, Współczuję! 

CZESŁAW GAŃKO (PL) – XXX *N

JERZY GŁUSZEK  (PL) – XXX **, XXX *N

CAU GOMEZ (BR) – Żartowniś

LEONARD GRABOWSKI (PL) – XXX

JURIJ GRIGORJEW (RUS) – XXX

KRZYSZTOF GRZONDZIEL (PL) – Empatia *N

MUSA GUMUS (TR) – Zatrzymać chleb, Gazeta

OLEG GUTSOL (UA) – Gęsie stado  *N 

SOFIA GUZ (F) – Przekazywanie pomocy

SHAHROKH HEIDARI (F) – Wojenny dmuchawiec *N

OLDRICH HEJZLAR (CZ) – Ja nie *N

MIHAI IGNAT (RO) – XXX *N, XXX, XXX, XXX

STEFFEN JAHSNOWSKI-HERSCHEL (D) – Sex-skandal

JANEK JANOWSKI (PL) – Naprzód Polsko!

NIKA JAWOROWSKA (PL) – Po ptakach **, Jaśniej, Łowca

JUSTYNA JĘDRYSEK (PL) – Lubię to *N   

RYSZARD KAJA  (PL) – Mme Empatia

PIOTR KAMIENIARZ (PL)  – Empatia

ZUZANNA KAMIŃSKA (PL) – XXX *N

GRIGORI KATZ (IL) – Ciąża *N 

ILYA KATZ (IL) –  Empatyczny  *N

ROBERT KEMPISTY (PL) – Empatia **

KNUT KERSSE (B) –  XXX

JAROSŁAW KORCZAK  (PL) – Empatia 1 **

DMITRY KONONOV (RUS) – Zegar  *N, Dzięcioł

ALEKSANDR KOSTENKO (UA) – XXX *N

JIŘI KOŠTÝŘ  (CZ) –  Puls  **, Psycholog *N, Pomoc humanitarna *N, Koniec jest bliski  *N 

BŘETISLAV KOVAŘIK (CZ) – Święta, Klaun

IZABELA KOWALSKA-WIECZOREK (PL) – Koniec z psia tęsknotą  *N, Empatia drwala

PIOTR KRZYŻANOWSKI (PL) – XXX

SEBASTIAN KUBICA (PL) – XXX b *N, Darmowe WiFi

VIKTOR KUDIN (UA) – XXX *N, XXX *N

PAULINA KURCZEWSKA-OJO (PL/D) – XXX *N, XXX

KATARZYNA KUZIOR (PL)  –  Empatia *N, Konferencja prasowa

MIKHAIL LARICHEV (RUS) – XXX

VITALIY LEVITSKIY (UA)  – Dwie myszy

JINGSHAN LI (CHN) – XXX

WIESŁAW LIPECKI (PL) – Empatia *N

GORAN MARKOVIĆ (RSB) –  Empatia

GRZEGORZ MARSZAŁEK (PL) – Kot rysowany  *N

MOJMIR MIHATOV (HR) –  XXX *N, XXX

VOJISLAV MILIĆ (SRB) – Empatia Noego

VALERY MOMOT (UA) – XXX

GRZEGORZ MYĆKA (PL) – Latarnia *N

WITOLD MYSYROWICZ (PL)  – XXX, Empatia?, XXX

LESZEK OŁDAK  (PL) – Portret **, Przyjrzyj się sobie!!!

ELENA OSPINA (CO) – Jaki ojciec taki syn *N  

REINALDO PAGAN AVILA (E) – Uśmiech nie ma twarzy *N, Selfie

CONSTANTIN PAPUC (RO) – Trzymanie ptaka z daleka

HEINO PARTANEN (FIN)  – Klub dobrych kumpli

ANDREA PECCHIA (I) – Empatyczny punkt widzenia **, Empatyczny rezonans *N

KLAUS PITTER (A) – Faul *N

ANDREI POPOV (RUS) – Przestrzeń **, Korona *N, Wspólny spacer, Lekarze

STEFAAN PROVIJN (B) – Wielka cisza

SAEED SADEGHI (IR) – Diabelska wojna *N, Empatia

SERGEI SEMENDYAEV (UA) – Balet, XXX

ALI SHABANI (IR) –  Empatia 1 *N

WEI TIE SHENG (CHN) – XXX

EUGENIUSZ SKORWIDER (PL) – Witamy w Polsce  *N, Element animalny w społeczeństwie *N

 Kim Dzong Un

MAX SKORWIDER (PL) – Konik dwubiegunowy, Gdzie jest Wally?

JIŘI SLIVA (CZ) – Ostatnia wieczerza – info *N

MICHAŁ SOCHA (PL) – Empatia 2

VICTOR SOLIS (MEX) – Kubizm

PREDRAG SRBLJANIN (SRB) – Pani sprawiedliwość

JIŘI SRNA (CZ) – XXX *N

NATALIA STACHURA (PL) – Duża ryba *N

MIRO STEFANOVIĆ (SRB)  –  Empatia polityczna

DANIEL STRZELCZYK (PL) –  Empatia I, Empatia II, Strąk Man

JAN B. STYSZKO (PL) – Było, nie minęło

CONSTANTIN SUNNERBERG (B)  – Oko *N, Gadanie *N 

SZYMON SZYMANKIEWICZ (PL)  – Wesołych Świąt   *N, Kocham kochać, To nie jest fajka

CRISTIAB TOPAN (RO) – XXX

SAMAN TORABI (IR)  – Zamek Facebook **, Plastikowa matka *N, Mały Książę

Opiekunka do dziecka, Droga Samotności 

MACIEJ TRZEPAŁKA (PL) –  Van Gogh i jego pralka *, Rambo 4 *N, Pablo Picasso….

ALICJA TUHY (PL) –  Kim jesteś? Kim byłeś? *N, Empatia 

SITTIPUNT TUMYING (T) – XXX 2  *N

VICTOR E. VÉLEZ BECERRA (MEX) – Zajęte *N, Empatia

MARCIN WAWRZASZEK (PL) – Polub mnie…

ZOFIA WAWRZYNIAK(PL) – Kolaż empatyczny

GRZEGOR WEIGT (PL) – To TV

LUC VERNIMMEN (B) – Empatyczni kucharze

JAKŠA VLAHOVIĆ (SRB) – Laska

JUGOSLAV VLAHOVIĆ (SRB) – Siła kwiatów 2

STANISŁAW WALICKI (PL) –  JA TEŻ – Darth Vader

THOMAS WEYX (D) – Stworzone z miłością

TOMASZ WIATER (PL) – Wąż  *N

ZBIGNIEW WOŹNIAK (Polska)  – Nasz kolorowy świat **

MUZAFFAR YULCHIBOEV (UZ) – Widownia

JASIEK ZBORUCKI (PL) – Polska zaprasza

LESZEK ŻEBROWSKI (PL) – Dzień dobry *N, Czysty Polak  *N

**   nagroda

*N  nominacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *